Sezon 1995/96: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 25: | Linia 25: | ||
|1:4 (0:3) | |1:4 (0:3) | ||
|... | |... | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
Wersja z 09:57, 6 lut 2022
Mecze sezonu 1995/96
| Mecze ligowe - 1 Liga Piłki Nożnej | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Kolejka | Data | Miasto | Mecz | Wynik meczu (do przerwy) | Komentarz |
| 1 | 30.07.1995 | Łódź | Widzew Łódź - Sokół Pniewy | 5:0 (2:0) | ... |
| 2 | 05.08.1995 | Kraków | Hutnik Kraków - Widzew Łódź | 1:4 (0:3) | ... |
| ... | |||||