Sezon 1950: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "...") |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
Mecze sezonu 1950 | |||
{| class="wikitable" | |||
!colspan="6"|Mecze ligowe - II Liga Piłki Nożnej | |||
|- | |||
|Kolejka | |||
|Data | |||
|Miasto | |||
|Mecz | |||
|Wynik meczu (do przerwy) | |||
|Komentarz | |||
|- | |||
|1 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|3 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|4 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|5 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|6 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|7 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|8 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|9 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|10 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|11 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|12 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|13 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|14 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|15 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|16 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|17 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|18 | |||
| | |||
| | |||
|Widzew Łódź | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
[[Kategoria:Piłka nożna]] | |||
[[Kategoria:I Liga]] | |||
Wersja z 09:56, 21 lut 2022
Mecze sezonu 1950
| Mecze ligowe - II Liga Piłki Nożnej | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Kolejka | Data | Miasto | Mecz | Wynik meczu (do przerwy) | Komentarz |
| 1 | Widzew Łódź | ||||
| 2 | Widzew Łódź | ||||
| 3 | Widzew Łódź | ||||
| 4 | Widzew Łódź | ||||
| 5 | Widzew Łódź | ||||
| 6 | Widzew Łódź | ||||
| 7 | Widzew Łódź | ||||
| 8 | Widzew Łódź | ||||
| 9 | Widzew Łódź | ||||
| 10 | Widzew Łódź | ||||
| 11 | Widzew Łódź | ||||
| 12 | Widzew Łódź | ||||
| 13 | Widzew Łódź | ||||
| 14 | Widzew Łódź | ||||
| 15 | Widzew Łódź | ||||
| 16 | Widzew Łódź | ||||
| 17 | Widzew Łódź | ||||
| 18 | Widzew Łódź | ||||