Sezon 1995/96: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 24: | Linia 24: | ||
|Hutnik Kraków - Widzew Łódź | |Hutnik Kraków - Widzew Łódź | ||
|1:4 (0:3) | |1:4 (0:3) | ||
|... | |||
|- | |||
|3 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|4 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|5 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|6 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|7 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|8 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|9 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|10 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|11 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|12 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|13 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|14 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|15 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|16 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|17 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|18 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|19 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
|20 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|... | |... | ||
|- | |- | ||
Wersja z 12:56, 6 lut 2022
Mecze sezonu 1995/96
| Mecze ligowe - 1 Liga Piłki Nożnej | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Kolejka | Data | Miasto | Mecz | Wynik meczu (do przerwy) | Komentarz |
| 1 | 30.07.1995 | Łódź | Widzew Łódź - Sokół Pniewy | 5:0 (2:0) | ... |
| 2 | 05.08.1995 | Kraków | Hutnik Kraków - Widzew Łódź | 1:4 (0:3) | ... |
| 3 | ... | ||||
| 4 | ... | ||||
| 5 | ... | ||||
| 6 | ... | ||||
| 7 | ... | ||||
| ... | |||||
| 8 | ... | ||||
| 9 | ... | ||||
| 10 | ... | ||||
| 11 | ... | ||||
| 12 | ... | ||||
| 13 | ... | ||||
| 14 | ... | ||||
| 15 | ... | ||||
| 16 | ... | ||||
| 17 | ... | ||||
| 18 | ... | ||||
| 19 | ... | ||||
| 20 | ... | ||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||
| ... | |||||